Anaren X3DC18P1S
X3DC18P1S picture photo
Mfg. Part Number
X3DC18P1S
Manufacturer
Product Category
RF Misc ICs and Modules
Brief Description
DOHERTY COMBINER 1805-1920MHZ
Datasheet Download
X3DC18P1S.pdf
Availability of X3DC18P1S
QUANTITY
X3DC18P1S Order Process
Ship out your order
Specifications of X3DC18P1S
Internal Part NumberEIS-X3DC18P1S
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
Category RF/IF and RFID
FamilyRF Misc ICs and Modules
SeriesXinger III®
PackagingTape & Reel (TR)
FunctionDoherty Combiner
Frequency1.805GHz ~ 1.92GHz
RF TypeGeneral Purpose
Secondary Attributes-
Package / Case4-SMD, No Lead
Supplier Device Package-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)X3DC18P1S
Related LinksX3DC, X3DC18P1S Datasheet, Anaren Distributor
X3DC18P1S Details Description
Related parts for X3DC18P1S
CONN SOCKET IDC 14POS W/STR GOLD datasheet.pdf
IC REG LDO 3V 0.1A TO92-3 datasheet.pdf
IDC CABLE- ASR10B/AE10M/ASR10B datasheet.pdf
RES 8.25 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 5.6UH 160MA 1.8 OHM datasheet.pdf
762 TB PL PL F/N&HANDLE datasheet.pdf
SAFETY LIGHT CURTAIN datasheet.pdf
PMT INDCTR MS BLK ANDZD ALUM GRN datasheet.pdf
MOSFET N-CH 150V 50A TO220-3 datasheet.pdf
FUSE CERAMIC 1A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf