Xilinx XC2018L10VQ100I
XC2018L10VQ100I picture photo
Mfg. Part Number
XC2018L10VQ100I
Brief Description
XILINX IC XC2018L10VQ100I In stock
Datasheet Download
XC2018L10VQ100I.pdf
Availability of XC2018L10VQ100I
QUANTITY
XC2018L10VQ100I Order Process
Ship out your order
Specifications of XC2018L10VQ100I
Internal Part NumberEIS-XC2018L10VQ100I
Delivery TimeIn stock, ship XC2018L10VQ100I today
SeriesXC2018L1
Lifecycle statusDiscontinued
RoHS StatusContact us
HTS Code-
Number of CLBs-
Number of Terminals-
Technology-
Feature-
Package Code-
Package Shape-
Package Style-
Surface Mount-
Width-
Length-
Moisture Sensitivity Level-
Peak Reflow Temperature (Cel)-
Combinatorial Delay of a CLB-Max-
alternates-
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC2018L10VQ100I
Alternative Part (Replacement)EIS-XC2018L10VQ100I
DistributorEIS LIMITED
Related LinksXC2018L, XC2018L10VQ100I Datasheet, Xilinx Distributor
XC2018L10VQ100I Details Description
Related parts for XC2018L10VQ100I
SWITCH ROCKER SPST 10A 125V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
TAPE DAMPING FOIL 10MIL 2"X36YD datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP datasheet.pdf
CONN PLUG STR 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS PRESS IN SKT M12 datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 1024KB FLASH 212BGA datasheet.pdf
508 TB SPRING PLUG WF datasheet.pdf
ROUND SPACER 0.085" NYLON 1/2" datasheet.pdf