Xilinx XC2V10000-5BG728C
XC2V10000-5BG728C picture photo
Mfg. Part Number
XC2V10000-5BG728C
Brief Description
Analog Circuit IC
Datasheet Download
XC2V10000-5BG728C.pdf
Availability of XC2V10000-5BG728C
QUANTITY
XC2V10000-5BG728C Order Process
Ship out your order
Specifications of XC2V10000-5BG728C
Internal Part NumberEIS-XC2V10000-5BG728C
Delivery TimeIn stock, ship XC2V10000-5BG728C today
HTS Code8542.39.00.01
Number of CLBs-
Number of Terminals-
Technology-
Feature-
Package Code-
Package Shape-
Package Style-
Surface Mount-
Width-
Length-
Moisture Sensitivity Level-
Peak Reflow Temperature (Cel)-
Combinatorial Delay of a CLB-Max-
alternates-
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC2V10000-5BG728C
Alternative Part (Replacement)EIS-XC2V10000-5BG728C
DistributorEIS LIMITED
Related LinksXC2V1000, XC2V10000-5BG728C Datasheet, Xilinx Distributor
XC2V10000-5BG728C Details Description
Related parts for XC2V10000-5BG728C
LENS TRANSPARENT SQUARE RED datasheet.pdf
CONN HDR STR STACK 10POS 2MM T/H datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ DL SYNC 10DFN datasheet.pdf
RES SMD 1.3M OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W datasheet.pdf
FIXED IND 43UH 110MA 4.5 OHM TH datasheet.pdf
BERGSTIK II 0.100" DUAL VERT SMT datasheet.pdf
LED WARM-WHITE COB 80 CRI datasheet.pdf
SENSOR/ACTUATOR CABLE 4POS datasheet.pdf