Xilinx XC2V1500-3FG676I
XC2V1500-3FG676I picture photo
Mfg. Part Number
XC2V1500-3FG676I
Brief Description
IC FPGA 392 I/O 575BGA
Datasheet Download
XC2V1500-3FG676I.pdf
Availability of XC2V1500-3FG676I
QUANTITY
XC2V1500-3FG676I Order Process
Ship out your order
Specifications of XC2V1500-3FG676I
Internal Part NumberEIS-XC2V1500-3FG676I
Delivery TimeIn stock, ship XC2V1500-3FG676IXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXC2V1500
Number of CLBs-
Package Code676-BGA
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC2V1500-3FG676I
Alternative Part (Replacement)EIS-XC2V1500-3FG676I
Product Series Type Virtex-II
Related LinksXC2V1500, XC2V1500-3FG676I Datasheet, Xilinx Distributor
XC2V1500-3FG676I Details Description
Related parts for XC2V1500-3FG676I
IC OPAMP GP 5.5MHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 698K OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
IC ADC 12-BIT 94KSPS 8-UMAX datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 2700K 2SMD datasheet.pdf
RES SMD 619 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 120V 70A TO-220AB datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
IMPACT 85 DC 3X16 GR SN datasheet.pdf
RES CHAS MNT 40 OHM 1% 150W datasheet.pdf