Xilinx XC3030-50
XC3030-50 picture photo
Mfg. Part Number
XC3030-50
Brief Description
XILINX IC XC3030-50 In stock
Datasheet Download
XC3030-50.pdf
Availability of XC3030-50
QUANTITY
XC3030-50 Order Process
Ship out your order
Specifications of XC3030-50
Internal Part NumberEIS-XC3030-50
Delivery TimeIn stock, ship XC3030-50 today
SeriesXC30
Lifecycle statusDiscontinued
RoHS StatusContact us
HTS Code-
Number of CLBs-
Number of Terminals-
Technology-
Feature-
Package Code-
Package Shape-
Package Style-
Surface Mount-
Width-
Length-
Moisture Sensitivity Level-
Peak Reflow Temperature (Cel)-
Combinatorial Delay of a CLB-Max-
alternates-
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC3030-50
Alternative Part (Replacement)EIS-XC3030-50
DistributorEIS LIMITED
Related LinksXC30, XC3030-50 Datasheet, Xilinx Distributor
XC3030-50 Details Description
Related parts for XC3030-50
CAP FILM 390PF 10% 50VDC RADIAL datasheet.pdf
IC REG LDO 2.6V 0.1A SOT23-5 datasheet.pdf