Xilinx XC3030A-7VQ100C
XC3030A-7VQ100C picture photo
Mfg. Part Number
XC3030A-7VQ100C
Manufacturer
Product Category
XILINX IC
Brief Description
Datasheet Download
XC3030A-7VQ100C.pdf
Availability of XC3030A-7VQ100C
QUANTITY
XC3030A-7VQ100C Order Process
Ship out your order
Specifications of XC3030A-7VQ100C
Internal Part NumberEIS-XC3030A-7VQ100C
Delivery TimeIn stock, ship XC3030A-7VQ100C today.
SeriesXC3030A
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ (Standard Package Quantity)1
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XC3030A-7VQ100C
Alternative Part (Replacement)EIS-XC3030A-7VQ100C
Country of OriginUSA
Weight0.001KG
Additional ServicesProgramming, tape packing or any other services you need
DistributorExcellent Integrated System LIMITED
XILINX Product CategoryIC, FPGA, CPLD, SOC, MCU, DSP, MPU
Related LinksXC3030A, XC3030A-7VQ100C Datasheet, Xilinx Distributor
XC3030A-7VQ100C Details Description
Related parts for XC3030A-7VQ100C
CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE datasheet.pdf
RES SMD 49.9K OHM 0.1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
CAP TANT 4.7UF 10V 10% 1507 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 200W datasheet.pdf
Connector Receptacle 2 Position 0.156" (3.96mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
RES 24.9 OHM 1W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 26AWG WHITE 1000' datasheet.pdf
TERM BLOCK STR 5POS 3.81MM BLK datasheet.pdf
MODULE DDR2 SDRAM 4GB 240FBDIMM datasheet.pdf
SAFETY LIGHT CURTAIN datasheet.pdf
RES SMD 1.6K OHM 5% 1/16W 0402 datasheet.pdf