Xilinx XC3090A-10PG175M
XC3090A-10PG175M picture photo
Mfg. Part Number
XC3090A-10PG175M
Datasheet Download
XC3090A-10PG175M.pdf
Availability of XC3090A-10PG175M
QUANTITY
XC3090A-10PG175M Order Process
Ship out your order
Specifications of XC3090A-10PG175M
Internal Part NumberEIS-XC3090A-10PG175M
Delivery TimeIn stock, ship XC3090A-10PG175MXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full DetailsCMOS XC3000 Class of Logic Cell Array (LCA)
SeriesXC3090A-
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC3090A-10PG175M
Alternative Part (Replacement)EIS-XC3090A-10PG175M
Product Series Type XC3000 Series FPGAs
Related LinksXC3090A-, XC3090A-10PG175M Datasheet, Xilinx Distributor
XC3090A-10PG175M Details Description
Related parts for XC3090A-10PG175M
FUSE GLASS 175MA 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
IDC CABLE - ASC20H/AE20G/X datasheet.pdf
CONN HEADER XA 4POS 2.5MM TIN datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 80A DPAK datasheet.pdf
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMC datasheet.pdf
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 18W datasheet.pdf
RES 1.43K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 8.56K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN INLINE PLUG 6PIN SLD CUP datasheet.pdf
IC CPLD 64MC 10NS 44PLCC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 500W datasheet.pdf