Xilinx XC3090A-3PG175I
XC3090A-3PG175I picture photo
Mfg. Part Number
XC3090A-3PG175I
Datasheet Download
XC3090A-3PG175I.pdf
Availability of XC3090A-3PG175I
QUANTITY
XC3090A-3PG175I Order Process
Ship out your order
Specifications of XC3090A-3PG175I
Internal Part NumberEIS-XC3090A-3PG175I
Delivery TimeIn stock, ship XC3090A-3PG175IXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full DetailsCMOS XC3000 Class of Logic Cell Array (LCA)
SeriesXC3090A-
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC3090A-3PG175I
Alternative Part (Replacement)EIS-XC3090A-3PG175I
Product Series Type XC3000 Series FPGAs
Related LinksXC3090A, XC3090A-3PG175I Datasheet, Xilinx Distributor
XC3090A-3PG175I Details Description
Related parts for XC3090A-3PG175I
IC SHIFT REGISTER 8-BIT 16-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 34 OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES ARRAY 16 RES 100K OHM 18DRT datasheet.pdf
RES MO 1/2W 82OHM 5% AXL datasheet.pdf
MOSFET 2N-CH 200V 175A SP4 datasheet.pdf
CONN HDR VERT 3POS TIN .156 PCB datasheet.pdf
RES 3.16M OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 470UH 190MA 1.8 OHM datasheet.pdf