Xilinx XC31320A-1PC68I
XC31320A-1PC68I picture photo
Mfg. Part Number
XC31320A-1PC68I
Manufacturer
Product Category
XILINX CPLD FPGA IC
Brief Description
XILINX IC XC31320A-1PC68I Available
Datasheet Download
XC31320A-1PC68I.pdf
Availability of XC31320A-1PC68I
QUANTITY
XC31320A-1PC68I Order Process
Ship out your order
Specifications of XC31320A-1PC68I
Internal Part NumberEIS-XC31320A-1PC68I
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by XILINX
Delivery TimeIn stock, ship XC31320A-1PC68IXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXC31320A
Lifecycle status-
RoHS Status-
HTS Code8542.39.00.00
Number of CLBs-
Package CodePLCC68
Surface MountSMD/Through Hole
Moisture Sensitivity Level-
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature-
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC31320A-1PC68I
Alternative Part (Replacement)EIS-XC31320A-1PC68I
Country of OriginUSA TAIWAN KOREA
Weight0.005KG
Additional ServicesProgramming and tape packing or testing
DistributorEIS LIMITED
Product Category-
Product FamilyFPGA Familis
Product Series Type XILINX
Related LinksXC31320, XC31320A-1PC68I Datasheet, Xilinx Distributor
XC31320A-1PC68I Details Description
Related parts for XC31320A-1PC68I
RES SMD 23.2KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
INDICATOR 24V 6MM FLUSH YELLOW datasheet.pdf
RES 23.2 OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
ELECTRODE CONN NUT T-INSCRIPTION datasheet.pdf
IC LIGHT TO FREQUENCY CONV 3SMD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 61POS SKT datasheet.pdf
CAP TANT 180UF 10% 6V AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 0.15UF 10% 520VDC RAD datasheet.pdf
CONN FPC TOP 10POS 1.00MM R/A datasheet.pdf
CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 5V 24V 320W datasheet.pdf
CRYSTAL 4.00 MHZ 12.5PF SMD datasheet.pdf