Xilinx XC3164A-PG132
XC3164A-PG132 picture photo
Mfg. Part Number
XC3164A-PG132
Brief Description
XILINX IC XC3164A-PG132 In stock
Datasheet Download
XC3164A-PG132.pdf
Availability of XC3164A-PG132
QUANTITY
XC3164A-PG132 Order Process
Ship out your order
Specifications of XC3164A-PG132
Internal Part NumberEIS-XC3164A-PG132
Delivery TimeIn stock, ship XC3164A-PG132 today
SeriesXC3164A
Lifecycle statusDiscontinued
RoHS StatusContact us
HTS Code-
Number of CLBs-
Number of Terminals-
Technology-
Feature-
Package Code-
Package Shape-
Package Style-
Surface Mount-
Width-
Length-
Moisture Sensitivity Level-
Peak Reflow Temperature (Cel)-
Combinatorial Delay of a CLB-Max-
alternates-
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC3164A-PG132
Alternative Part (Replacement)EIS-XC3164A-PG132
DistributorEIS LIMITED
Related LinksXC3164, XC3164A-PG132 Datasheet, Xilinx Distributor
XC3164A-PG132 Details Description
Related parts for XC3164A-PG132
RES SMD 270 OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
SIDAC 1CHP 240V 150A 61TYP TO220 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .156 WW datasheet.pdf
RES MO 1W 6.2K OHM 5% AXIAL datasheet.pdf
CONTROL KNOB datasheet.pdf
CAP CER 7.2PF 25V T2H 0201 datasheet.pdf
RES 1.3K OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
350 TB RIS CLA DIP SOLID datasheet.pdf
SPRING SUPPORT datasheet.pdf
CRYSTAL 27MHZ 18PF SMD datasheet.pdf