Xilinx XC4002XL-09PQ100I
XC4002XL-09PQ100I picture photo
Mfg. Part Number
XC4002XL-09PQ100I
Manufacturer
Product Category
XILINX IC
Brief Description
Datasheet Download
XC4002XL-09PQ100I.pdf
Availability of XC4002XL-09PQ100I
QUANTITY
XC4002XL-09PQ100I Order Process
Ship out your order
Specifications of XC4002XL-09PQ100I
Internal Part NumberEIS-XC4002XL-09PQ100I
Delivery TimeIn stock, ship XC4002XL-09PQ100I today.
SeriesXC4002X
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ (Standard Package Quantity)1
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XC4002XL-09PQ100I
Alternative Part (Replacement)EIS-XC4002XL-09PQ100I
Country of OriginUSA
Weight0.001KG
Additional ServicesProgramming, tape packing or any other services you need
DistributorExcellent Integrated System LIMITED
XILINX Product CategoryIC, FPGA, CPLD, SOC, MCU, DSP, MPU
Related LinksXC4002XL, XC4002XL-09PQ100I Datasheet, Xilinx Distributor
XC4002XL-09PQ100I Details Description
Related parts for XC4002XL-09PQ100I
RES SMD 124 OHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 190PS .050 DIP SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
RES SMD 681 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
1 BIT BUS SWITCH ULLGA 6 datasheet.pdf
CONN BACKSHELL 4P PLASTIC datasheet.pdf
RES 3.11K OHM 1/2W 0.01% RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 62.6 OHM 0.1% 5/8W 0805 datasheet.pdf
Connector Header 5 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
Connector Header 46 Position 0.039" (1.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
CONN RCPT 9POS JAM NUT PIN datasheet.pdf