Xilinx XC4002XLA-09VQ100I
XC4002XLA-09VQ100I picture photo
Mfg. Part Number
XC4002XLA-09VQ100I
Manufacturer
Product Category
XILINX CPLD FPGA IC
Brief Description
XILINX IC XC4002XLA-09VQ100I Available
Datasheet Download
XC4002XLA-09VQ100I.pdf
Availability of XC4002XLA-09VQ100I
QUANTITY
XC4002XLA-09VQ100I Order Process
Ship out your order
Specifications of XC4002XLA-09VQ100I
Internal Part NumberEIS-XC4002XLA-09VQ100I
Delivery TimeIn stock, ship XC4002XLA-09VQ100IXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full DetailsFPGA XC4000X Family 52K Gates 4598 Cells 0.35um Technology
SeriesXC4002XLA
Lifecycle status-
RoHS Status-
HTS Code8542.39.00.00
Number of CLBs-
Package CodePGA
Surface MountSMD/Through Hole
Moisture Sensitivity Level-
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature-
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC4002XLA-09VQ100I
Alternative Part (Replacement)EIS-XC4002XLA-09VQ100I
Country of OriginUSA TAIWAN KOREA
Weight0.005KG
Additional ServicesProgramming and tape packing or testing
DistributorEIS LIMITED
Product CategoryFPGA XC4000X Family
Product FamilyFPGA Familis
Product Series Type FPGA XC4000X Family
Related LinksXC4002XLA, XC4002XLA-09VQ100I Datasheet, Xilinx Distributor
XC4002XLA-09VQ100I Details Description
Related parts for XC4002XLA-09VQ100I
RES SMD 820 OHM 5% 1/20W 0201 datasheet.pdf
KIT ROBOT PENGUIN BLUE ANODIZED datasheet.pdf
RES SMD 11 OHM 1W 1812 WIDE datasheet.pdf
RES SMD 9.1M OHM 1% 1/5W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
CAP TANT POLY 40UF 30V AXIAL datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
CONN ADAPT PLUG TO JACK BNC datasheet.pdf
DSUB PIN RR RELEASE CNTCT datasheet.pdf
FIXED IND 2.7MH 340MA 2.8 OHM TH datasheet.pdf