Xilinx XC4003A-6VQG100I
XC4003A-6VQG100I picture photo
Mfg. Part Number
XC4003A-6VQG100I
Datasheet Download
XC4003A-6VQG100I.pdf
Availability of XC4003A-6VQG100I
QUANTITY
XC4003A-6VQG100I Order Process
Ship out your order
Specifications of XC4003A-6VQG100I
Internal Part NumberEIS-XC4003A-6VQG100I
Delivery TimeIn stock, ship XC4003A-6VQG100IXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full DetailsFPGA XC4000A Family 3K Gates 100 Cells 100MHz 5V 100-Pin VTQFP
SeriesXC4003A-
Number of CLBs-
Package CodeVTQFP-100
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC4003A-6VQG100I
Alternative Part (Replacement)EIS-XC4003A-6VQG100I
Related LinksXC4003A-, XC4003A-6VQG100I Datasheet, Xilinx Distributor
XC4003A-6VQG100I Details Description
Related parts for XC4003A-6VQG100I
BOX ABS BEIGE 4.72"L X 3.16"W datasheet.pdf
RES SMD 18.2K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
OSC XO 8.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 22POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
BOX ABS GRAY/CLR 7.35"L X 5.79"W datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 165VIN 5.2VOUT 25W datasheet.pdf
FIXED IND 50UH 1.81A 100 MOHM datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .100" datasheet.pdf