Xilinx XC4003ATM-5PG120C
XC4003ATM-5PG120C picture photo
Mfg. Part Number
XC4003ATM-5PG120C
Datasheet Download
XC4003ATM-5PG120C.pdf
Availability of XC4003ATM-5PG120C
QUANTITY
XC4003ATM-5PG120C Order Process
Ship out your order
Specifications of XC4003ATM-5PG120C
Internal Part NumberEIS-XC4003ATM-5PG120C
Delivery TimeIn stock, ship XC4003ATM-5PG120CXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXC4003ATM
Number of CLBs-
Package CodePLCC84
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC4003ATM-5PG120C
Alternative Part (Replacement)EIS-XC4003ATM-5PG120C
Related LinksXC4003AT, XC4003ATM-5PG120C Datasheet, Xilinx Distributor
XC4003ATM-5PG120C Details Description
Related parts for XC4003ATM-5PG120C
RELAY GEN PURPOSE SPDT 20A 5V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 130PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN RCPT 128POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS BOX MNT W/SKTS datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 17 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
L37-5 SHEET 320X320X3MM W/ADH datasheet.pdf
RES 120K OHM 1/4W 2% AXIAL datasheet.pdf
CONN DIN PLUG 64POS VERT GOLD datasheet.pdf
PMR7 TRANSITION FITTING datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM XCUT datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 19POS CABLE SKT datasheet.pdf