Xilinx XC4003EPG120-4I
XC4003EPG120-4I picture photo
Mfg. Part Number
XC4003EPG120-4I
Datasheet Download
XC4003EPG120-4I.pdf
Availability of XC4003EPG120-4I
QUANTITY
XC4003EPG120-4I Order Process
Ship out your order
Specifications of XC4003EPG120-4I
Internal Part NumberEIS-XC4003EPG120-4I
Delivery TimeIn stock, ship XC4003EPG120-4IXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXC4003EP
Number of CLBs-
Package CodePGA
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC4003EPG120-4I
Alternative Part (Replacement)EIS-XC4003EPG120-4I
Related LinksXC4003E, XC4003EPG120-4I Datasheet, Xilinx Distributor
XC4003EPG120-4I Details Description
Related parts for XC4003EPG120-4I
CAP CER 0.012UF 250V X7R 1210 datasheet.pdf
OSC MEMS 66.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 8POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 25W datasheet.pdf
RES 475K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 160 Position Panel Mount, Through Hole Solder datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 16POS PIN datasheet.pdf
CONN HEADER 8POS 3.81MM VERT BK datasheet.pdf
MODULE TINKERKIT PUSHBUTTON datasheet.pdf
OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
MOSFET N-CH 60V 80A TO262-3 datasheet.pdf