Xilinx XC4004A-5TQ144I
XC4004A-5TQ144I picture photo
Mfg. Part Number
XC4004A-5TQ144I
Brief Description
XILINX IC XC4004A-5TQ144I In stock
Datasheet Download
XC4004A-5TQ144I.pdf
Availability of XC4004A-5TQ144I
QUANTITY
XC4004A-5TQ144I Order Process
Ship out your order
Specifications of XC4004A-5TQ144I
Internal Part NumberEIS-XC4004A-5TQ144I
Delivery TimeIn stock, ship XC4004A-5TQ144I today
SeriesXC4004A-
Lifecycle statusDiscontinued
RoHS StatusContact us
HTS Code-
Number of CLBs-
Number of Terminals-
Technology-
Feature-
Package Code-
Package Shape-
Package Style-
Surface Mount-
Width-
Length-
Moisture Sensitivity Level-
Peak Reflow Temperature (Cel)-
Combinatorial Delay of a CLB-Max-
alternates-
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC4004A-5TQ144I
Alternative Part (Replacement)EIS-XC4004A-5TQ144I
DistributorEIS LIMITED
Related LinksXC4004A, XC4004A-5TQ144I Datasheet, Xilinx Distributor
XC4004A-5TQ144I Details Description
Related parts for XC4004A-5TQ144I
TVS DIODE 102VWM 173.25VC AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 36.5KOHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN AMPOWER TERM 300MCM datasheet.pdf
CAP FILM 0.56UF 5% 100VDC RADIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 52POS .050" STR PCB datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 25V 10% 2917 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 400W datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 20V 1A DO204AL datasheet.pdf
IC OPAMP GP 700KHZ 8SOIC datasheet.pdf