Xilinx XC4005XL-09VQ100M
XC4005XL-09VQ100M picture photo
Mfg. Part Number
XC4005XL-09VQ100M
Manufacturer
Product Category
XILINX IC
Brief Description
Datasheet Download
XC4005XL-09VQ100M.pdf
Availability of XC4005XL-09VQ100M
QUANTITY
XC4005XL-09VQ100M Order Process
Ship out your order
Specifications of XC4005XL-09VQ100M
Internal Part NumberEIS-XC4005XL-09VQ100M
Delivery TimeIn stock, ship XC4005XL-09VQ100M today.
SeriesXC4005X
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ (Standard Package Quantity)1
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XC4005XL-09VQ100M
Alternative Part (Replacement)EIS-XC4005XL-09VQ100M
Country of OriginUSA
Weight0.001KG
Additional ServicesProgramming, tape packing or any other services you need
DistributorExcellent Integrated System LIMITED
XILINX Product CategoryIC, FPGA, CPLD, SOC, MCU, DSP, MPU
Related LinksXC4005XL, XC4005XL-09VQ100M Datasheet, Xilinx Distributor
XC4005XL-09VQ100M Details Description
Related parts for XC4005XL-09VQ100M
RES SMD 12.7K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC OPAMP DIFFERENTIAL 34QFN datasheet.pdf
HANDLE ROUND 3.5"MOUNT/1.5"HIGH datasheet.pdf
CAP TANT 330UF 6.3V 20% 2917 datasheet.pdf
RES 2.21 OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 2.1K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 270VIN 28VOUT 25W datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 3.9A 23 MOHM TH datasheet.pdf
IC FPGA 432 I/O 1517FBGA datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .156" datasheet.pdf
CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf