Xilinx XC4010XL-09BG256M
XC4010XL-09BG256M picture photo
Mfg. Part Number
XC4010XL-09BG256M
Manufacturer
Product Category
XILINX IC
Brief Description
Datasheet Download
XC4010XL-09BG256M.pdf
Availability of XC4010XL-09BG256M
QUANTITY
XC4010XL-09BG256M Order Process
Ship out your order
Specifications of XC4010XL-09BG256M
Internal Part NumberEIS-XC4010XL-09BG256M
Delivery TimeIn stock, ship XC4010XL-09BG256M today.
SeriesXC4010X
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ (Standard Package Quantity)1
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XC4010XL-09BG256M
Alternative Part (Replacement)EIS-XC4010XL-09BG256M
Country of OriginUSA
Weight0.001KG
Additional ServicesProgramming, tape packing or any other services you need
DistributorExcellent Integrated System LIMITED
XILINX Product CategoryIC, FPGA, CPLD, SOC, MCU, DSP, MPU
Related LinksXC4010XL, XC4010XL-09BG256M Datasheet, Xilinx Distributor
XC4010XL-09BG256M Details Description
Related parts for XC4010XL-09BG256M
CONN EDGECARD 30POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
CONN HEADER 8POS GOLD SMD datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 14POS 5.08MM datasheet.pdf
CONN MALE 7POS CONTACT INSERT datasheet.pdf
SENSOR PHOTO DIFF 700M NPN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 34POS .100" datasheet.pdf
CONN PLUG IDC .100" 12POS datasheet.pdf
CTV 19C 19#20 SKT WALL RECP datasheet.pdf
26500 30C 30#16 S BY RECP WC datasheet.pdf
1500UF 400V 40X100MM 85C 10000H datasheet.pdf