Xilinx XC4010XL-4PQ160I
XC4010XL-4PQ160I picture photo
Mfg. Part Number
XC4010XL-4PQ160I
Manufacturer
Product Category
XILINX IC
Brief Description
Datasheet Download
XC4010XL-4PQ160I.pdf
Availability of XC4010XL-4PQ160I
QUANTITY
XC4010XL-4PQ160I Order Process
Ship out your order
Specifications of XC4010XL-4PQ160I
Internal Part NumberEIS-XC4010XL-4PQ160I
Delivery TimeIn stock, ship XC4010XL-4PQ160I today.
SeriesXC4010X
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ (Standard Package Quantity)1
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XC4010XL-4PQ160I
Alternative Part (Replacement)EIS-XC4010XL-4PQ160I
Country of OriginUSA
Weight0.001KG
Additional ServicesProgramming, tape packing or any other services you need
DistributorExcellent Integrated System LIMITED
XILINX Product CategoryIC, FPGA, CPLD, SOC, MCU, DSP, MPU
Related LinksXC4010XL, XC4010XL-4PQ160I Datasheet, Xilinx Distributor
XC4010XL-4PQ160I Details Description
Related parts for XC4010XL-4PQ160I
RES 2.05M OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
OSC XO 60.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .156 EXTEND datasheet.pdf
IC SW CTRLR TANTOS-OG LQFP-100 datasheet.pdf
EVAL MODULE FOR DRV8402 datasheet.pdf
ID SENSOR RFID MODULE 2-HEAD datasheet.pdf
CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
RIVET SNAP 0.455" NYLON BLACK datasheet.pdf
IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
TERMINAL BLOCK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 122POS .100" datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V datasheet.pdf