Xilinx XC40150XV-09BGG432C
XC40150XV-09BGG432C picture photo
Mfg. Part Number
XC40150XV-09BGG432C
Brief Description
XILINX IC XC40150XV-09BGG432C Available
Datasheet Download
XC40150XV-09BGG432C.pdf
Availability of XC40150XV-09BGG432C
QUANTITY
XC40150XV-09BGG432C Order Process
Ship out your order
Specifications of XC40150XV-09BGG432C
Internal Part NumberEIS-XC40150XV-09BGG432C
Delivery TimeIn stock, ship XC40150XV-09BGG432CXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full DetailsXC4000XLA/XV Field Programmable Gate Arrays
SeriesXC40150XV-
Lifecycle status-
RoHS Status-
HTS Code8542.39.00.00
Number of CLBs-
Package CodeBGA
Surface MountSMD/Through Hole
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC40150XV-09BGG432C
Alternative Part (Replacement)EIS-XC40150XV-09BGG432C
DistributorEIS LIMITED
Product CategoryFPGA XC4000XLA/XV Family
Product FamilyFPGA Familis
Product Series Type FPGA XC4000XLA/XV Family
Related LinksXC40150XV, XC40150XV-09BGG432C Datasheet, Xilinx Distributor
XC40150XV-09BGG432C Details Description
Related parts for XC40150XV-09BGG432C
SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V datasheet.pdf
SPACER MOUNT LED TRI-LEAD .925" datasheet.pdf
IC OPAMP VFB 165MHZ 8MSOP datasheet.pdf
IC SWITCH BUS FET 10BIT 24-SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
RES 988 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 10POS PIN datasheet.pdf
IC DAC 16BIT SRL 10UMAX datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS IN-LINE SLDR datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X10MM XCUT T766 datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf