Xilinx XC40200XV-09BG432C
XC40200XV-09BG432C picture photo
Mfg. Part Number
XC40200XV-09BG432C
Datasheet Download
XC40200XV-09BG432C.pdf
Availability of XC40200XV-09BG432C
QUANTITY
XC40200XV-09BG432C Order Process
Ship out your order
Specifications of XC40200XV-09BG432C
Internal Part NumberEIS-XC40200XV-09BG432C
Delivery TimeIn stock, ship XC40200XV-09BG432CXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full DetailsFPGA XC4000XV Family 200K Gates 16758 Cells 0.25um Technology 2.5V 432-Pin BGA
SeriesXC40200XV
Lifecycle status-
RoHS StatusNo RoHS
HTS Code8542.39.00.00
Number of CLBs-
Package CodeBGA-432
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC40200XV-09BG432C
Alternative Part (Replacement)EIS-XC40200XV-09BG432C
Related LinksXC40200XV, XC40200XV-09BG432C Datasheet, Xilinx Distributor
XC40200XV-09BG432C Details Description
Related parts for XC40200XV-09BG432C
CONN SOCKET 16PIN GOLD datasheet.pdf
IC MICROMONITOR 5V 5% 8-DIP datasheet.pdf
PLUG BLANKING BRASS PG 9 datasheet.pdf
CONN PLUG 26POS DIP PCB IDC datasheet.pdf
CAP CER 15PF 50V NP0 1206 datasheet.pdf
SENSOR PRESS DIFF 30" H2O 4SIP datasheet.pdf
TVS DIODE 11VWM 18.2VC R6 datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CONN FPC BOTTOM 26POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
CONN RCPT 128POS JAM NUT SCKT datasheet.pdf
BUZZER PIEZO 12V 30MM CHASSIS datasheet.pdf