Xilinx XC4025-6MQ240C/I
XC4025-6MQ240C/I picture photo
Mfg. Part Number
XC4025-6MQ240C/I
Brief Description
XILINX IC XC4025-6MQ240C/I In stock
Datasheet Download
XC4025-6MQ240C/I.pdf
Availability of XC4025-6MQ240C/I
QUANTITY
XC4025-6MQ240C/I Order Process
Ship out your order
Specifications of XC4025-6MQ240C/I
Internal Part NumberEIS-XC4025-6MQ240C/I
Delivery TimeIn stock, ship XC4025-6MQ240C/I today
SeriesXC4025-6
Lifecycle statusDiscontinued
RoHS StatusContact us
HTS Code-
Number of CLBs-
Number of Terminals-
Technology-
Feature-
Package Code-
Package Shape-
Package Style-
Surface Mount-
Width-
Length-
Moisture Sensitivity Level-
Peak Reflow Temperature (Cel)-
Combinatorial Delay of a CLB-Max-
alternates-
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC4025-6MQ240C/I
Alternative Part (Replacement)EIS-XC4025-6MQ240C/I
DistributorEIS LIMITED
Related LinksXC4025-6, XC4025-6MQ240C/I Datasheet, Xilinx Distributor
XC4025-6MQ240C/I Details Description
Related parts for XC4025-6MQ240C/I
MOSFET N-CH 60V 4A SOT-223-4 datasheet.pdf
SWITCH DIP ROCKER 6POS 24V datasheet.pdf
LED RED CLEAR 2SMD datasheet.pdf
MOSFET P-CH 200V 0.95A 6-TSOP datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 50V X7R 1206 datasheet.pdf
SST UNITIZED WHEEL 3" 3A FIN datasheet.pdf
IC FPGA 92 I/O 144TQFP datasheet.pdf
SOLID HANDI-CARD, TYHC#56 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .156" datasheet.pdf
SCREWDRIVER HEX 5/64" 3.5" datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 30A datasheet.pdf