Xilinx XC40250XV-09BGG560C
XC40250XV-09BGG560C picture photo
Mfg. Part Number
XC40250XV-09BGG560C
Datasheet Download
XC40250XV-09BGG560C.pdf
Availability of XC40250XV-09BGG560C
QUANTITY
XC40250XV-09BGG560C Order Process
Ship out your order
Specifications of XC40250XV-09BGG560C
Internal Part NumberEIS-XC40250XV-09BGG560C
Delivery TimeIn stock, ship XC40250XV-09BGG560CXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXC40250XV-
Lifecycle status-
RoHS Status-
HTS Code8542.39.00.00
Number of CLBs-
Package CodeBGA
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC40250XV-09BGG560C
Alternative Part (Replacement)EIS-XC40250XV-09BGG560C
Related LinksXC40250XV, XC40250XV-09BGG560C Datasheet, Xilinx Distributor
XC40250XV-09BGG560C Details Description
Related parts for XC40250XV-09BGG560C
CAP CER 12PF 50V C0H 0402 datasheet.pdf
CAP CER 4.7PF 50V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 3900PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf
Crystal 20.0000MHz 20ppm 9pF 40 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
RES 6.81K OHM 5W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 732K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO 187.5MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
RES SMD 22 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
TRANS 2PNP 45V 0.1A DFN1010B-6 datasheet.pdf