Xilinx XC4028XL-5HQ240C
XC4028XL-5HQ240C picture photo
Mfg. Part Number
XC4028XL-5HQ240C
Manufacturer
Product Category
XILINX IC
Brief Description
Datasheet Download
XC4028XL-5HQ240C.pdf
Availability of XC4028XL-5HQ240C
QUANTITY
XC4028XL-5HQ240C Order Process
Ship out your order
Specifications of XC4028XL-5HQ240C
Internal Part NumberEIS-XC4028XL-5HQ240C
Delivery TimeIn stock, ship XC4028XL-5HQ240C today.
SeriesXC4028X
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ (Standard Package Quantity)1
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XC4028XL-5HQ240C
Alternative Part (Replacement)EIS-XC4028XL-5HQ240C
Country of OriginUSA
Weight0.001KG
Additional ServicesProgramming, tape packing or any other services you need
DistributorExcellent Integrated System LIMITED
XILINX Product CategoryIC, FPGA, CPLD, SOC, MCU, DSP, MPU
Related LinksXC4028XL, XC4028XL-5HQ240C Datasheet, Xilinx Distributor
XC4028XL-5HQ240C Details Description
Related parts for XC4028XL-5HQ240C
SENS PRESSURE MODULE 5PSIG GAUGE datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 64QFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W datasheet.pdf
RES 3.52K OHM 1/10W .5% AXIAL datasheet.pdf
SCR MOD ISO DUAL 90A 1200V datasheet.pdf
DIODE ZENER 6.8V 1W DO204AL datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 14POS TIN datasheet.pdf