Xilinx XC4VSX36-10FFG668C
XC4VSX36-10FFG668C picture photo
Mfg. Part Number
XC4VSX36-10FFG668C
Brief Description
XILINX IC XC4VSX36-10FFG668C Available
Datasheet Download
XC4VSX36-10FFG668C.pdf
Availability of XC4VSX36-10FFG668C
QUANTITY
XC4VSX36-10FFG668C Order Process
Ship out your order
Specifications of XC4VSX36-10FFG668C
Internal Part NumberEIS-XC4VSX36-10FFG668C
Delivery TimeIn stock, ship XC4VSX36-10FFG668CXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXC4VSX36-
Number of CLBs-
Package CodeBGA
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC4VSX36-10FFG668C
Alternative Part (Replacement)EIS-XC4VSX36-10FFG668C
Product FamilyFPGA Familis
Product Series Type XILINX
Related LinksXC4VSX36-, XC4VSX36-10FFG668C Datasheet, Xilinx Distributor
XC4VSX36-10FFG668C Details Description
Related parts for XC4VSX36-10FFG668C
KIT BASIC EVAL 900MHZ SC SERIES datasheet.pdf
IC DAC V-OUT 12BIT W/REF 24-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 348 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC MONITOR VOLT MPU 16-DIP datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 9-36VIN +/-05VOUT datasheet.pdf
RES 94.2K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
DIODE MODULE 1.6KV 36A D1 datasheet.pdf