Xilinx XC56321VF200
XC56321VF200 picture photo
Mfg. Part Number
XC56321VF200
Brief Description
XILINX IC XC56321VF200 Available
Datasheet Download
XC56321VF200.pdf
Availability of XC56321VF200
QUANTITY
XC56321VF200 Order Process
Ship out your order
Specifications of XC56321VF200
Internal Part NumberEIS-XC56321VF200
Delivery TimeIn stock, ship XC56321VF200XC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXC5632
Lifecycle status-
RoHS Status-
HTS Code8542.39.00.00
Number of CLBs-
Package CodeBGA
Surface MountSMD/Through Hole
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC56321VF200
Alternative Part (Replacement)EIS-XC56321VF200
Product Category-
Product FamilyFPGA Familis
Product Series Type XILINX
Related LinksXC5632, XC56321VF200 Datasheet, Xilinx Distributor
XC56321VF200 Details Description
Related parts for XC56321VF200
SWITCH MINI SPDT ROLL LVR.187"QC datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 580MA 280 MOHM datasheet.pdf
RES SMD 619 OHM 0.02% 1/16W 0402 datasheet.pdf
H48-2 SHEET 150X150X10MM W/ADH datasheet.pdf
CAMERA 3D TIME OF FLIGHT datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X25MM R-TAB T412 datasheet.pdf
Crystal 27.0000MHz 10ppm 9pF 200 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
LEVER-BACK STOP datasheet.pdf
CAP FILM 4.7UF 20% 100VDC AXIAL datasheet.pdf
FUSE BUSS SEMI CONDUCTOR datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 10POS PIN datasheet.pdf