Torex Semiconductor Ltd XC6108C15AGR-G
XC6108C15AGR-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6108C15AGR-G
Brief Description
IC SUPERVISOR 1.5V 4-USP
Datasheet Download
XC6108C15AGR-G.pdf
Availability of XC6108C15AGR-G
QUANTITY
XC6108C15AGR-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6108C15AGR-G
Internal Part NumberEIS-XC6108C15AGR-G
Reset Timeout-
Voltage - Threshold1.5V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6108C15AGR-G
Related LinksXC6108C, XC6108C15AGR-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6108C15AGR-G Details Description
Related parts for XC6108C15AGR-G
DIODE GEN PURP 100V 1.5A SMB datasheet.pdf
CONN HEADER 8POS .100 DL STR TIN datasheet.pdf
RES SMD 0.2 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
BATTERY PACK 12.0V 3100MAH NIMH datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .100 EXTEND datasheet.pdf
DIODE ZENER 14V 200MW SOT323 datasheet.pdf
RES 3.97K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 0.324 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
1MM JMPR LGT 254 TYPE D 38POS datasheet.pdf
MULTI-PAIR 4COND 22AWG SHLD 100' datasheet.pdf
TRIMMER 10 OHM 1W LEADS datasheet.pdf