Torex Semiconductor Ltd XC6108C17AGR-G
XC6108C17AGR-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6108C17AGR-G
Brief Description
IC SUPERVISOR 1.7V 4-USP
Datasheet Download
XC6108C17AGR-G.pdf
Availability of XC6108C17AGR-G
QUANTITY
XC6108C17AGR-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6108C17AGR-G
Internal Part NumberEIS-XC6108C17AGR-G
Reset Timeout-
Voltage - Threshold1.7V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6108C17AGR-G
Related LinksXC6108C, XC6108C17AGR-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6108C17AGR-G Details Description
Related parts for XC6108C17AGR-G
RES SMD 910 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 6.5MHZ RRO SOT23-5 datasheet.pdf
RES 36.5 OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 2.61KOHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
CONN RCPT 10 POS FREE HNG W/SCKT datasheet.pdf
RES SMD 120K OHM 1% 1/8W 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 100W datasheet.pdf
TERMN PUNCH datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W datasheet.pdf