Torex Semiconductor Ltd XC6108C21CGR-G
XC6108C21CGR-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6108C21CGR-G
Brief Description
IC SUPERVISOR 2.1V 4-USP
Datasheet Download
XC6108C21CGR-G.pdf
Availability of XC6108C21CGR-G
QUANTITY
XC6108C21CGR-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6108C21CGR-G
Internal Part NumberEIS-XC6108C21CGR-G
Reset Timeout-
Voltage - Threshold2.1V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6108C21CGR-G
Related LinksXC6108C, XC6108C21CGR-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6108C21CGR-G Details Description
Related parts for XC6108C21CGR-G
IC TXRX RS485/422 5V ESD 8-MSOP datasheet.pdf
VARISTOR 778V 40KA SQUARE 34MM datasheet.pdf
RES SMD 40.2K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 14POS 90DEG 5MM datasheet.pdf
IC DSC 16BIT 64KB FLASH 28QFNS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 75W datasheet.pdf
RES 806K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC REG BUCK BOOST INV ADJ 16DIP datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
DIODE ZENER 18V 3W DO216AA datasheet.pdf
ASSY SQ 21.6MM 13.1MM HT O-90 WH datasheet.pdf
CAP CER 10PF 200V NP0 0805 datasheet.pdf