Torex Semiconductor Ltd XC6108C30AGR-G
XC6108C30AGR-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6108C30AGR-G
Brief Description
IC SUPERVISOR 3.0V 4-USP
Datasheet Download
XC6108C30AGR-G.pdf
Availability of XC6108C30AGR-G
QUANTITY
XC6108C30AGR-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6108C30AGR-G
Internal Part NumberEIS-XC6108C30AGR-G
Reset Timeout-
Voltage - Threshold3V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6108C30AGR-G
Related LinksXC6108C, XC6108C30AGR-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6108C30AGR-G Details Description
Related parts for XC6108C30AGR-G
CAP FILM 0.39UF 20% 250VAC RAD datasheet.pdf
JUMPER-H1500TR/A2015S/H1500TR 5" datasheet.pdf
CABLE TIE HEAVY WR BLK 43.3" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .156 WW datasheet.pdf
TRANSFORMER OFF LINE 4000V datasheet.pdf
RES 1.37M OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SPDT datasheet.pdf
IC SDRAM 128MBIT 167MHZ TSOP datasheet.pdf
CONN RCPT 9POS BOX MNT PIN datasheet.pdf
3-PHASE 3WIRE PHASE LOSS datasheet.pdf
100000UF 40V 76X146MM 85C 20000H datasheet.pdf