Torex Semiconductor Ltd XC6108C50CGR-G
XC6108C50CGR-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6108C50CGR-G
Brief Description
IC SUPERVISOR 5.0V 4-USP
Datasheet Download
XC6108C50CGR-G.pdf
Availability of XC6108C50CGR-G
QUANTITY
XC6108C50CGR-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6108C50CGR-G
Internal Part NumberEIS-XC6108C50CGR-G
Reset Timeout-
Voltage - Threshold5V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6108C50CGR-G
Related LinksXC6108C, XC6108C50CGR-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6108C50CGR-G Details Description
Related parts for XC6108C50CGR-G
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 15W datasheet.pdf
IC DETECTOR VOLT 5.5V ODRN 5VSOF datasheet.pdf
FIXED IND 72NH 38A 0.32 MOHM SMD datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 4POS 5.00MM PCB datasheet.pdf
CAP CER 100PF 100V 1% BP 0805 datasheet.pdf
AM60681T107 CUT OFF BLADE datasheet.pdf
FIXED IND 47MH 21.5MA 365 OHM TH datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.5V SMD datasheet.pdf
CAP CER 8.2PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf
BLADE SLUG datasheet.pdf
47000UF 16V 30X50 datasheet.pdf