Torex Semiconductor Ltd XC6108N22CGR-G
XC6108N22CGR-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6108N22CGR-G
Brief Description
IC SUPERVISOR 2.2V 4-USP
Datasheet Download
XC6108N22CGR-G.pdf
Availability of XC6108N22CGR-G
QUANTITY
XC6108N22CGR-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6108N22CGR-G
Internal Part NumberEIS-XC6108N22CGR-G
Reset Timeout-
Voltage - Threshold2.2V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6108N22CGR-G
Related LinksXC6108N, XC6108N22CGR-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6108N22CGR-G Details Description
Related parts for XC6108N22CGR-G
Connector Barrier Block Strip 3 Circuit datasheet.pdf
IC REG BUCK 5V 3A TO220-5 datasheet.pdf
RES SMD 825 OHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
WRENCH COMBO 1-5/16" 14.17" datasheet.pdf
CONV DC/DC 3.5W 36-75VIN 15VOUT datasheet.pdf
RES 820 OHM 100W 1% TO247 datasheet.pdf
IC DAC 12BIT DL SPI I2C TSOT23-8 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 41POS SKT datasheet.pdf