Torex Semiconductor Ltd XC6108N23CGR-G
XC6108N23CGR-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6108N23CGR-G
Brief Description
IC SUPERVISOR 2.3V 4-USP
Datasheet Download
XC6108N23CGR-G.pdf
Availability of XC6108N23CGR-G
QUANTITY
XC6108N23CGR-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6108N23CGR-G
Internal Part NumberEIS-XC6108N23CGR-G
Reset Timeout-
Voltage - Threshold2.3V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6108N23CGR-G
Related LinksXC6108N, XC6108N23CGR-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6108N23CGR-G Details Description
Related parts for XC6108N23CGR-G
FIXED IND 27UH 170MA 3.6 OHM SMD datasheet.pdf
FINGER GUARD F/W1G & W2E SERIES datasheet.pdf
IC BUFF/DVR 4BIT N-INVERT 28PLCC datasheet.pdf
RES SMD 422K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 15V 15W datasheet.pdf
OSC MEMS 100.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W datasheet.pdf
RES 61.9K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf