Torex Semiconductor Ltd XC6108N48AGR-G
XC6108N48AGR-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6108N48AGR-G
Brief Description
IC SUPERVISOR 4.8V 4-USP
Datasheet Download
XC6108N48AGR-G.pdf
Availability of XC6108N48AGR-G
QUANTITY
XC6108N48AGR-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6108N48AGR-G
Internal Part NumberEIS-XC6108N48AGR-G
Reset Timeout-
Voltage - Threshold4.8V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6108N48AGR-G
Related LinksXC6108N, XC6108N48AGR-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6108N48AGR-G Details Description
Related parts for XC6108N48AGR-G
D-Sub Connector Plug, Male Pins 25 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NC 10A 110V datasheet.pdf
CONN HEADER 12POS .100 VERT GOLD datasheet.pdf
CABLE 3POS M12 SOCKET-WIRE 5M datasheet.pdf
SENSOR PHOTOELECTRIC FIBER OPTIC datasheet.pdf
IC FPGA 157 I/O 256FBGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM XCUT datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X30MM L-TAB datasheet.pdf
RJ45 RA SHIELDED WITH LED datasheet.pdf
PNL MNT GREEN 5.8MM LENS NO WIRE datasheet.pdf