Torex Semiconductor Ltd XC6109N21ANR-G
XC6109N21ANR-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6109N21ANR-G
Brief Description
IC SUPERVISOR 2.1V SSOT24-4
Datasheet Download
XC6109N21ANR-G.pdf
Availability of XC6109N21ANR-G
QUANTITY
XC6109N21ANR-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6109N21ANR-G
Internal Part NumberEIS-XC6109N21ANR-G
Number of Voltages Monitored1
OutputOpen Drain or Open Collector
Reset-
Reset Timeout-
Voltage - Threshold2.1V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6109N21ANR-G
Related LinksXC6109N, XC6109N21ANR-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6109N21ANR-G Details Description
Related parts for XC6109N21ANR-G
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 44TQFP datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 5V 50W datasheet.pdf
CONN HEADER VERT 14POS PCB TIN datasheet.pdf
CABLE COAXIAL RG6 18AWG 1000' datasheet.pdf
CONN RCPT 7 POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
INDUCTIVE SENSOR M30 20MM PNP datasheet.pdf
HALF-CHIP VTM CURRENT MULTIPLIER datasheet.pdf
RND SPACER 0.135" NYLON 25.91MM datasheet.pdf
Connector Receptacle 38 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf