Torex Semiconductor Ltd XC6121A444MR-G
XC6121A444MR-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6121A444MR-G
Brief Description
IC WATCHDOG TIMER SOT-25
Datasheet Download
XC6121A444MR-G.pdf
Availability of XC6121A444MR-G
QUANTITY
XC6121A444MR-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6121A444MR-G
Internal Part NumberEIS-XC6121A444MR-G
ResetActive Low
Reset Timeout200 ms Typical
Voltage - Threshold4.4V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / CaseSC-74A, SOT-753
Supplier Device PackageSOT-25
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6121A444MR-G
Related LinksXC6121A, XC6121A444MR-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6121A444MR-G Details Description
Related parts for XC6121A444MR-G
IC REG CTRLR BUCK PWM CM 28-SSOP datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 2:4 1GHZ 16VFQFN datasheet.pdf
IC OPAMP GP 400KHZ RRO SC70-5 datasheet.pdf
BOX PLSTC GRAY/CLR 8.5"LX6.72"W datasheet.pdf
FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
CONN RCPT 16POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
RES 12.1K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
RES ARRAY 7 RES 180K OHM 14SOIC datasheet.pdf