Torex Semiconductor Ltd XC6121C722MR-G
XC6121C722MR-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6121C722MR-G
Brief Description
IC WATCHDOG TIMER SOT-25
Datasheet Download
XC6121C722MR-G.pdf
Availability of XC6121C722MR-G
QUANTITY
XC6121C722MR-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6121C722MR-G
Internal Part NumberEIS-XC6121C722MR-G
ResetActive Low
Reset Timeout800 ms Typical
Voltage - Threshold2.2V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / CaseSC-74A, SOT-753
Supplier Device PackageSOT-25
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6121C722MR-G
Related LinksXC6121C, XC6121C722MR-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6121C722MR-G Details Description
Related parts for XC6121C722MR-G
LED 7SEG .80" SGL 565NM GRN CA datasheet.pdf
RES SMD 300K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC FPGA 133 I/O 256BGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 400W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf
TVS DIODE 136VWM 219VC DO15 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
CAP CER 15PF 200V NP0 0402 datasheet.pdf
OSC MEMS 100.0000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 55POS PIN datasheet.pdf