Torex Semiconductor Ltd XC6121D538ER-G
XC6121D538ER-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6121D538ER-G
Datasheet Download
XC6121D538ER-G.pdf
Availability of XC6121D538ER-G
QUANTITY
XC6121D538ER-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6121D538ER-G
Internal Part NumberEIS-XC6121D538ER-G
ResetActive Low
Reset Timeout400 ms Typical
Voltage - Threshold3.8V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6121D538ER-G
Related LinksXC6121D, XC6121D538ER-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6121D538ER-G Details Description
Related parts for XC6121D538ER-G
TRANS NPN DARL 60V 8A TO220AB datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 100W datasheet.pdf
RES 121 OHM 2W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
ANT GRID 24DBI 2.4GHZ 30" N FEM datasheet.pdf
IC COMPARATOR GP SGL SC70-5 datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 1.5A 316 MOHM SMD datasheet.pdf
HEATSINK 54X40X12.7MM XCUT T766 datasheet.pdf
CONN H4 FEMALE 4MM2 datasheet.pdf
LOWER CUTOFF BLADE datasheet.pdf
CAP FILM 3.3NF 5% 630VDC RAD datasheet.pdf