Torex Semiconductor Ltd XC6121D545ER-G
XC6121D545ER-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6121D545ER-G
Datasheet Download
XC6121D545ER-G.pdf
Availability of XC6121D545ER-G
QUANTITY
XC6121D545ER-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6121D545ER-G
Internal Part NumberEIS-XC6121D545ER-G
ResetActive Low
Reset Timeout400 ms Typical
Voltage - Threshold4.5V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6121D545ER-G
Related LinksXC6121D, XC6121D545ER-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6121D545ER-G Details Description
Related parts for XC6121D545ER-G
CONN PLUG 2POS 3MM DUAL PNL MNT datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPST 30A 12V datasheet.pdf
CAP CER 36PF 500V NP0 1206 datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 220W datasheet.pdf
RES 2.61K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 47.5K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 463 OHM 2W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
RF PWR MOSFET 500V 10A datasheet.pdf