Torex Semiconductor Ltd XC6121D628MR-G
XC6121D628MR-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6121D628MR-G
Brief Description
IC WATCHDOG TIMER SOT-25
Datasheet Download
XC6121D628MR-G.pdf
Availability of XC6121D628MR-G
QUANTITY
XC6121D628MR-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6121D628MR-G
Internal Part NumberEIS-XC6121D628MR-G
ResetActive Low
Reset Timeout1.6 s Typical
Voltage - Threshold2.8V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / CaseSC-74A, SOT-753
Supplier Device PackageSOT-25
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6121D628MR-G
Related LinksXC6121D, XC6121D628MR-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6121D628MR-G Details Description
Related parts for XC6121D628MR-G
RES SMD 154 OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN PLUG 0.8MM 120POS SMD GOLD datasheet.pdf
SPEAKER 8OHM 1W 83DB 16X35MM datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 32POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
FUSE .400A 250V MIDGET T/D datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 6.3V X7R 0508 datasheet.pdf
RES 13.2K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 6VWM 10.82VC P600 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
FIXED IND 330NH 180MA 2.2 OHM datasheet.pdf