Torex Semiconductor Ltd XC6122A219MG-G
XC6122A219MG-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6122A219MG-G
Brief Description
IC WATCHDOG TIMER SOT-25
Datasheet Download
XC6122A219MG-G.pdf
Availability of XC6122A219MG-G
QUANTITY
XC6122A219MG-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6122A219MG-G
Internal Part NumberEIS-XC6122A219MG-G
ResetActive Low
Reset Timeout50 ms Typical
Voltage - Threshold1.9V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / CaseSC-74A, SOT-753
Supplier Device PackageSOT-25
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6122A219MG-G
Related LinksXC6122A, XC6122A219MG-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6122A219MG-G Details Description
Related parts for XC6122A219MG-G
IC MPU SIAP 40MHZ 256BGA datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 37 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
IC EEPROM 16KBIT 120NS 24SOIC datasheet.pdf
TAPE POLYESTER 50.8MMX4.6M datasheet.pdf
RES ARRAY 19 RES 220 OHM 20SOIC datasheet.pdf
IC MMIC MIXER HI IP3 8-MSOP datasheet.pdf
FIXED IND 1.2UH 2.75A 49 MOHM datasheet.pdf