Torex Semiconductor Ltd XC6122D430MR-G
XC6122D430MR-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6122D430MR-G
Brief Description
IC WATCHDOG TIMER SOT-25
Datasheet Download
XC6122D430MR-G.pdf
Availability of XC6122D430MR-G
QUANTITY
XC6122D430MR-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6122D430MR-G
Internal Part NumberEIS-XC6122D430MR-G
ResetActive Low
Reset Timeout200 ms Typical
Voltage - Threshold3V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / CaseSC-74A, SOT-753
Supplier Device PackageSOT-25
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6122D430MR-G
Related LinksXC6122D, XC6122D430MR-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6122D430MR-G Details Description
Related parts for XC6122D430MR-G
RES SMD 1.8K OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
POT 1K OHM 1/4W CARBON LOG datasheet.pdf
DSUB CABLE - CMP09S/AE09G/CMP09S datasheet.pdf
IC ADC 12BIT SER 1M 38TSSOP datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 24 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W datasheet.pdf
CABLE JUMPER 1MM .030M 31POS datasheet.pdf
RES 37.4 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROTARY DP3T datasheet.pdf
CONN RCPT 16POS INLINE PIN datasheet.pdf
KJB 21C 21#16 PIN RECP datasheet.pdf
CAP CER 43PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf