Torex Semiconductor Ltd XC6123A330ER-G
XC6123A330ER-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6123A330ER-G
Brief Description
IC WATCHDOG TIMER 6-USP
Datasheet Download
XC6123A330ER-G.pdf
Availability of XC6123A330ER-G
QUANTITY
XC6123A330ER-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6123A330ER-G
Internal Part NumberEIS-XC6123A330ER-G
ResetActive Low
Reset Timeout100 ms Typical
Voltage - Threshold3V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case6-UFDFN Exposed Pad
Supplier Device Package6-USP (1.8x2)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6123A330ER-G
Related LinksXC6123A, XC6123A330ER-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6123A330ER-G Details Description
Related parts for XC6123A330ER-G
CABLE D-SUB-AFM50B/AE50G/AFM50B datasheet.pdf
RES SMD 28K OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
XMITTER HANDHELD 315MHZ 8 BUTTON datasheet.pdf
RES 14.7 OHM 3W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 330PF 50V X8R 0402 datasheet.pdf
FIXED IND 120UH 730MA 735 MOHM datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X10MM R-TAB datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 24 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
DIODE ZENER 18V 500MW SOD80 datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 37 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
EMI FILTER datasheet.pdf
220UF 250V 22X25MM 85C 2000H datasheet.pdf