Xilinx XC95144XL-10PQG160C
XC95144XL-10PQG160C picture photo
Mfg. Part Number
XC95144XL-10PQG160C
Datasheet Download
XC95144XL-10PQG160C.pdf
Availability of XC95144XL-10PQG160C
QUANTITY
XC95144XL-10PQG160C Order Process
Ship out your order
Specifications of XC95144XL-10PQG160C
Internal Part NumberEIS-XC95144XL-10PQG160C
Delivery TimeIn stock, ship XC95144XL-10PQG160CXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXC95144XL-
Number of CLBs-
Package CodeQFP
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC95144XL-10PQG160C
Alternative Part (Replacement)EIS-XC95144XL-10PQG160C
Related LinksXC95144XL, XC95144XL-10PQG160C Datasheet, Xilinx Distributor
XC95144XL-10PQG160C Details Description
Related parts for XC95144XL-10PQG160C
RES SMD 10K OHM 5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CAP 1F -20% +80% 5V T/H datasheet.pdf
LED 7SEG .56" TRI 660NM SRED CC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .100 DIP SLD datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CONN MALE M12 5POS R/A 10M CABLE datasheet.pdf
SCREWDRIVER SLOTTED 3MM datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS RT ANG W/PINS datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 100V X7R 0805 datasheet.pdf