Xilinx XC95144XL-10TQ100-5C
XC95144XL-10TQ100-5C picture photo
Mfg. Part Number
XC95144XL-10TQ100-5C
Datasheet Download
XC95144XL-10TQ100-5C.pdf
Availability of XC95144XL-10TQ100-5C
QUANTITY
XC95144XL-10TQ100-5C Order Process
Ship out your order
Specifications of XC95144XL-10TQ100-5C
Internal Part NumberEIS-XC95144XL-10TQ100-5C
Delivery TimeIn stock, ship XC95144XL-10TQ100-5CXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXC95144XL-1
Number of CLBs-
Package CodeQFP
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC95144XL-10TQ100-5C
Alternative Part (Replacement)EIS-XC95144XL-10TQ100-5C
Related LinksXC95144XL-, XC95144XL-10TQ100-5C Datasheet, Xilinx Distributor
XC95144XL-10TQ100-5C Details Description
Related parts for XC95144XL-10TQ100-5C
CONN ADAPT SMA JACK TO MCX JACK datasheet.pdf
IC SCAN TEST DEVICE 28SOIC datasheet.pdf
CONN PLUG 128POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CAP CER 1UF 10V X5R 0603 datasheet.pdf
OPTOISO 3.75KV 2CH TRANS 8-SOP datasheet.pdf
RES 0.143 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 15POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf