Xilinx XC95144XL-4TQ100C
XC95144XL-4TQ100C picture photo
Mfg. Part Number
XC95144XL-4TQ100C
Datasheet Download
XC95144XL-4TQ100C.pdf
Availability of XC95144XL-4TQ100C
QUANTITY
XC95144XL-4TQ100C Order Process
Ship out your order
Specifications of XC95144XL-4TQ100C
Internal Part NumberEIS-XC95144XL-4TQ100C
Delivery TimeIn stock, ship XC95144XL-4TQ100CXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXC95144XL
Number of CLBs-
Package CodeQFP
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC95144XL-4TQ100C
Alternative Part (Replacement)EIS-XC95144XL-4TQ100C
Related LinksXC95144X, XC95144XL-4TQ100C Datasheet, Xilinx Distributor
XC95144XL-4TQ100C Details Description
Related parts for XC95144XL-4TQ100C
FITTING TEE RACEWAY T130 IVORY datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 125MA 5.5 OHM SMD datasheet.pdf
RES SMD 4.75K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
MODULE DC/DC 16TH BRICK 3.3V 15A datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SP3T 5A 120V datasheet.pdf
HEATSHRINK 5/8-48" CLEAR datasheet.pdf
CONN EDGECARD 10POS .100" datasheet.pdf
FIXED IND 6UH 50A 1.5 MOHM SMD datasheet.pdf
Crystal 32.0000MHz 20ppm 8pF 100 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf