Xilinx XC95144XL-5TQG100I
XC95144XL-5TQG100I picture photo
Mfg. Part Number
XC95144XL-5TQG100I
Datasheet Download
XC95144XL-5TQG100I.pdf
Availability of XC95144XL-5TQG100I
QUANTITY
XC95144XL-5TQG100I Order Process
Ship out your order
Specifications of XC95144XL-5TQG100I
Internal Part NumberEIS-XC95144XL-5TQG100I
Delivery TimeIn stock, ship XC95144XL-5TQG100IXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXC95144XL
Number of CLBs-
Package CodeTQFP100
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC95144XL-5TQG100I
Alternative Part (Replacement)EIS-XC95144XL-5TQG100I
Related LinksXC95144XL, XC95144XL-5TQG100I Datasheet, Xilinx Distributor
XC95144XL-5TQG100I Details Description
Related parts for XC95144XL-5TQG100I
RES SMD 75K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CON PWR JCK 2.0 X 6.5MM VERT datasheet.pdf
CONN RCPT 32POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
IC ACCELEROMETER XY AXIS 16QFN datasheet.pdf
RND SPACER 0.171" NYLON 20.83MM datasheet.pdf
RES 909K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PNL MNT RCPT 2SKT SLD CUP datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION 5A SPST datasheet.pdf
CONN CARD EXTEND .050" 100POS datasheet.pdf