Xilinx XC9536TM-10PC44I
XC9536TM-10PC44I picture photo
Mfg. Part Number
XC9536TM-10PC44I
Datasheet Download
XC9536TM-10PC44I.pdf
Availability of XC9536TM-10PC44I
QUANTITY
XC9536TM-10PC44I Order Process
Ship out your order
Specifications of XC9536TM-10PC44I
Internal Part NumberEIS-XC9536TM-10PC44I
Delivery TimeIn stock, ship XC9536TM-10PC44IXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXC9536TM
Number of CLBs-
Package CodePLCC
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC9536TM-10PC44I
Alternative Part (Replacement)EIS-XC9536TM-10PC44I
Related LinksXC9536TM, XC9536TM-10PC44I Datasheet, Xilinx Distributor
XC9536TM-10PC44I Details Description
Related parts for XC9536TM-10PC44I
CAP ALUM 27000UF 20% 10V SNAP datasheet.pdf
CAP CER 33PF 2KV NP0 1812 datasheet.pdf
IC VREF SERIES 2.5V SOT-6 datasheet.pdf
CONN HEADR 4POS .100" DUAL ROW datasheet.pdf
C/A 50.125 24FIB PLE MPO datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf
OSC MEMS 36.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
RES 196K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X35MM R-TAB T766 datasheet.pdf
QSFP+ COPPER QDR PC NO MI EQ 5M datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN datasheet.pdf