Xilinx XC9536XL-10TQG44C
XC9536XL-10TQG44C picture photo
Mfg. Part Number
XC9536XL-10TQG44C
Datasheet Download
XC9536XL-10TQG44C.pdf
Availability of XC9536XL-10TQG44C
QUANTITY
XC9536XL-10TQG44C Order Process
Ship out your order
Specifications of XC9536XL-10TQG44C
Internal Part NumberEIS-XC9536XL-10TQG44C
Delivery TimeIn stock, ship XC9536XL-10TQG44CXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXC9536XL-
Number of CLBs-
Package CodeQFP
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC9536XL-10TQG44C
Alternative Part (Replacement)EIS-XC9536XL-10TQG44C
Related LinksXC9536XL, XC9536XL-10TQG44C Datasheet, Xilinx Distributor
XC9536XL-10TQG44C Details Description
Related parts for XC9536XL-10TQG44C
CONN BASE BOTTOM ENTRY SZ2 datasheet.pdf
RES SMD 191 OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
FIXED IND 68UH 5.1A 44 MOHM TH datasheet.pdf
MMT DIE SET (5) FIQD 22-18 AWG datasheet.pdf
RES SMD 16.2KOHM 0.1% 0.15W 0805 datasheet.pdf
EXL DEBURRING WHEEL 8" 9S FIN datasheet.pdf
MDSM F 25 90DEG JACKPOST datasheet.pdf
CIRCUIT BRKR MAG-HYDR LEVER 35A datasheet.pdf