Xilinx XC9572XL-15PC44I
XC9572XL-15PC44I picture photo
Mfg. Part Number
XC9572XL-15PC44I
Manufacturer
Product Category
XILINX CPLD FPGA IC
Brief Description
IC CPLD 72MC 10NS 44PLCC
Datasheet Download
XC9572XL-15PC44I.pdf
Availability of XC9572XL-15PC44I
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
XC9572XL-15PC44I Order Process
Ship out your order
Specifications of XC9572XL-15PC44I
Internal Part NumberEIS-XC9572XL-15PC44I
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by XILINX
Delivery TimeIn stock, ship XC9572XL-15PC44IXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full DetailsXC9572XV High-performance CPLD
SeriesXC9572XL
Lifecycle status-
RoHS Status-
HTS Code8542.39.00.00
Number of CLBs-
Package CodePLCC44
Surface MountSMD/Through Hole
Moisture Sensitivity Level-
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature-
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC9572XL-15PC44I
Alternative Part (Replacement)EIS-XC9572XL-15PC44I
Country of OriginUSA TAIWAN KOREA
Weight0.005KG
Additional ServicesProgramming and tape packing or testing
DistributorEIS LIMITED
Product CategoryHigh-performance CPLD
Product FamilyFPGA Familis
Product Series Type High-Performance CPLD
Related LinksXC9572XL, XC9572XL-15PC44I Datasheet, Xilinx Distributor
XC9572XL-15PC44I Details Description
Related parts for XC9572XL-15PC44I
EMITTER IR VIS MULTI-M 30MA SMD datasheet.pdf
RES SMD 365K OHM 0.1% 0.4W 2010 datasheet.pdf
SENSOR 1500PSIS M12 4-20 MA datasheet.pdf
RES SMD 50K OHM 0.1% 1/5W 0805 datasheet.pdf
CBL 4POS M12 R/A SOCKET-WIRE 20M datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W datasheet.pdf
RES 0.2 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 604 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
IC MOTOR DRIVER PAR 44SSOP datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
DIODE ZENER 6.8V 300MW SOT23 datasheet.pdf